Поділіть число 75 на дві частини так, щоб одна з них була втричі більша за різницю​


Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Виктория.

Ответ: х=3*(75-х) или х=225-3*х или 4*х=225 или х=225/4=56,25 это большее число. Меньшее 75-56,25=18,75.

Ответ 56,25 и 18,75.

Объяснение:

Отвечает Войтович Юля.

Відповідь:45;30

Пояснення:

Більша частина х; менша частина у. За умовою:

х+у=75.

Різниця двох частин: х-у. За умовою більша частина втричі більша за різницю, отже: х=3(х-у)

Х+у=75; звідси х=75-у

{

x=3(х-у); звідси х=3х-3у; 2х=3у; х=3у/2

75-у=3у/2

150-2у=3у

150=5у

у=150:5

у=30

х=75-30

х=45

Перевірка:

45=3*(45-30)

45=3*15

45=45