Розв'язати способом підстановки систему рівнянь: х-у=6 х+2у=3


Ответы на вопрос

Отвечает Гумерова Азалия.

Объяснение:

вибираємо одне з рівнянь і складаємо змінну:

х-у=6, х=6+у.

підставляємо це значення в друге рівняння:

6+у+2у=3

3у=3-6

3у=-3

у=-1.

коли нам відомий у....

х=6+(-1)

х=5.

Отвечает Захаров Данил.

Ответ:

Розв'язати способом підстановки систему рівнянь:

х-у=6

х+2у=3