знайти знаменник нескінченної геометричної прогресії перший член якої дорівнює 24,а сума дорівнює

-16​

Ответы на вопрос

Отвечает Скрипник Алексей.

b_{1}=24\\\\S=16\\\\q=?\\\\S=\frac{b_{1} }{1-q}\\\\1-q=\frac{b_{1} }{S} \\\\1-q=\frac{24}{16} \\\\1-q=1,5\\\\q=1-1,5=-0,5\\\\Otvet:\boxed{q=-0,5}