3. Чи проходить графік рівняння x+y=7 через точку:1) А(3; 4);​


Ответы на вопрос

Отвечает Хайриева Радмила.

Ответ:

Объяснение:

підставляємо точку   А(3; 4)  в рівняння x+y=7

3+4=7

7=7

OTBET: проходить графік рівняння x+y=7 через точку: А(3; 4)