Пж помагите по алгебре умоляю оч нужно плис не игнорируйте плис: за 4 олівці і 3 блокноти заплатили

8 грн а за 2 Олевці і 9 блокнотів -19грн. яка ціна одного олівця і одного блокноту .

Ответы на вопрос

Отвечает Деева Лиза.

Объяснение:

Нехай ціна олівця х грн, а блокноту у грн.

[4х+3у=8

[2х+9у=19 помножимо це рівняння на 2

[4х+3у=8

[4х+18у=38

[4х+3у-4х-18у=8-38

[2х+9у=19

[15у=30

[2х+9у=19

[у=2

[2х+18=19

[у=2

[2х=1

[у=2

[х=0,5

Ціна олівця- 50 копійок

Ціна блокноту- 2 грн

То что ты просил

[3х+у=12

[-3х+5у=24

[3х+у-3х+5у=12+24

[3х+у=12

[6у=36

[3х+у=12

[у=6

[3х+6=12

[у=6

[х=2 ответ(2;6)