Скількома способами клас із 28 учнів можна поділити на дві частини, одна з яких складатиметься із

17, а друга - із 11 учнів?

Ответы на вопрос

Отвечает Нурмагомедов Сулейман.

Объяснение:

Таких способов будет:  C_{28}^{11}=C_{28}^{28*-11}=C_{28}^{17}.

C_{28}^{11}=\frac{28!}{(28-11)!*11!} =\frac{17!*18*19*20*21*22*23*24*25*26*27*28}{17!*1*2*3*4*5*6*7*8*9*10*11} =\\=\frac{18*19*20*21*22*23*24*25*26*27*28}{18*20*21*22*24*5*2}=\\=19*23*5*13*27*28=21474180.

Ответ: 21474180 способами.