На полиці є 16 книжок серед яких 10 книжок про тварин яка ймовірність того що взята навмання книжка

виявиться про тварин? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Петросян Тигран.

Ответ:

P = m/n

P = 1/10+16; P = 1/26