Упростить выражение. Сделать по действиям!! (y+4y+1/y-2)*1/y+1


Ответы на вопрос

Отвечает Дегтярьова Валерія.

Ответ:   ( y + 1 )/ ( y - 2 ) .

Объяснение:

Я думаю , що цей приклад , записаний грамотно , має вигляд :

[ y + ( 4y + 1 )/( y - 2 ) ] * 1/( y + 1 ) = ( y + 1 )/ ( y - 2 ) .

1) y + ( 4y + 1 )/( y - 2 ) = ( y² - 2y + 4y + 1 )/( y - 2 ) = ( y² + 2y + 1 )/( y - 2 ) =

     = ( y + 1 )²/( y - 2 ) ;

2) ( y + 1 )²/( y - 2 ) * 1/( y + 1 ) = ( y + 1 )/ ( y - 2 ) .