Спростіть вираз 1) 15m²*(4m³)²2) (-3a³b⁴)⁴*(-1/81ab³)ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 40 БАЛЛОВ!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Жандоскызы Айнур.

Розв'язання завдання додаю. 2) подивiться, що в умовi. Те i оберiть.


Отвечает Артамонова Дина.

Ответ:

1)15m^2*(4m^3)^2=15m^2*16m^6=240m^8

2)(-3a^3b^4)^4*(-1/81ab^3)=81a^12b^16*(-1/81ab^3)=-a^13b^19

Объяснение: