Знайдіть вірогідність того, що при 10 підбрасуваннях звичайної монети “орел” випаде рівно 6 разів.


Ответы на вопрос

Отвечает Меньщикова Алина.

Ответ:

6/10

Объяснение:

P=m/n, где m и n (в данном случае) равно 6 и 10 соответственно

P=m/n=6/10