Функцію задано формолую у=-12/х визначте значення функції, якщо значення функції аргументу дорівнює

1/3

Ответы на вопрос

Отвечает Димов Никита.

Відповідь:

-36.

Пояснення:

Якщо значення аргументу дорівнює 1/3, то значення функції у = -12:1/3 = -12*3 = -36.

Отвечает Сергеев Данил.

................................................................................................................................................................................................................................................................