Функція задана формулою у=4х-5.Для яких значень аргументу значення функції дорівнює :а)-1; б)3?​


Ответы на вопрос

Отвечает Веретельникова Маргарита.

Ответ:

y=4x-5\\\\y=-1\ \ \Rightarrow \ \ \ -1=4x-5\ \ ,\ \ 4x=-1+5\ \ ,\ \ 4x=4\ \ ,\ \ \boxed{\ x=1\ }\\\\y=3\ \ \Rightarrow \ \ \ 3=4x-5\ \ ,\ \ 4x=3+5\ \ ,\ \ 4x=8\ \ ,\ \ \boxed{\ x=2\ }

Отвечает Утенков Тимофей.

у=4х-5

Якщо нам відоме значення функції, то, щоб знайти значення аргументу х, треба замість у функцію замість у підставити відоме значення.

-1=4х-5,

4=4х,

х=1.

3=4х-5,

8=4х,

х=2.