Скільки коренів має рівняння:1. 3х= -102.0х=63.0х=04.5х=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Поддубная Кариночка.

Ответ:

1) один:

3х = -10

х = -10/3

2) жодного:

x = 6/0 - на 0 ділити не можна

3) бескінечно:

0x = 0

0 = 0 - вірно при будь-якому х

4) один:

5х = 0

х = 0 / 5

x = 0