Подайте у вигляді суми квадратів двох виразів многочлен 2а^2 + 2b^2


Ответы на вопрос

Отвечает Стародубцева Анастасия.

Ответ:

(a-b)²+(a+b)²

Объяснение:

2a²+2b²=(a²-2ab+b²)+(a²+2ab+b²)=(a-b)²+(a+b)²