два пішоходи вийшли одночасно з двох пунктів , відстань між якими дорівнює 25 км , та зустрілися

через 2,5 год. знайди швидкість кожного з них , якщо перший пройшов до місця зустрічі відстань у 1,5 раща більшу , ніж другий

Ответы на вопрос

Отвечает Московко Денис.

Пусть х км/ч - скорость одного пешехода, тогда 1,5х км/ч - скорость другого пешехода. Уравнение:

(х + 1,5х) · 2,5 = 250

2,5х = 25 : 2,5

2,5х = 10

х = 10 : 2,5

х = 4 (км/ч) - скорость одного пешехода

1,5х = 1,5 · 4 = 6 (км/ч) - скорость другого пешехода

Ответ: 4 км/ч и 6 км/ч.