4) Спростіть вираз (х + Зу)(Зу-х) та Знайдіть правильну відповідь​


Ответы на вопрос

Отвечает Мерзлякова Света.

(х+3у)(3у-х)=(х+3у)(х-3у)=х²-9у².

(a-b)(a+b)=a²-b²