З 24 м батису пошили 16 спідниць. Скільки таких спідниць можна пошити з 36 м батисту​


Ответы на вопрос

Отвечает Розанова Анна.

Ответ:

24 спідниць можна пошити з 36 м батисту​

Объяснение:

24м -16 спідниць.

36 м -Х спідниць.

составим пропорцию

24:36=16:Х

24х=36*16

Х=(36*16):24=576:24=24 спідниць

или так :

24:16=1,5 м на 1 спідницу

36:1,5= 24 спідниць  з 36 м

Отвечает Королёва Катя.

Ответ:

24:16=1,5 м на 1 спідницю

значить на 36 м можна пошити 24 спідниці

36:1,5=24 спідниці