складіть рівняння, яке : 1) має єдиний корінь, що дорівнює числу -4 ; 2) має безліч коренів; 3) не

має коренів. (срочно , помогите пожалуйста )​

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Валерия.

Ответ:

1)\ \ x=-4:\ \ \ \ \ x^2+8x+16=0\\\\2)\ \ x\in R:\ \ \ x=x\\\\3)\ \ x\in \varnothing :\ \ \ \dfrac{1}{x^2+1}=0