7 (2 бали). Точки А і В належать відрізку CD, довжина якого 40 см. AC = 29 см; BD = 32 см.

Знайдіть відстань між точками А і В. Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Лера.

Ответ:

AC=29   ,  BD=32 см ,  CD=40 см .

Так как АС+ВD=29+32=61 cм > 40 см  ,  то точки А,В,С,D должны располагаться в таком порядке:  C,B,A,D .

СВ=CD-BD=40-32=8 см  

AD=CD-AC=40-29=11 см

АВ=CD-BC-AD=40-8-11=21 см