ДАМ 50 БАЛЛОВ Кілограм огірків коштує b грн., а кілограм помідорів – на а грн. більше. Запишіть у

вигляді виразу вартість 3кг огірків і 2кг помідорів.

Ответы на вопрос

Отвечает Афансьев Павел.

Ответ:

3кг огірків - 3b

2кг помідорів - 2(b+a)

Объяснение:

1кг огірків - b

1 кг помідорів - b+a

3кг огірків = b*3= 3b

3кг помідорів = 1 кг помідорів (b+a) помножити на 2 = 2(b+a)