Відомо що а-7б/б=1, знайдіть значення виразу 1)а/б 2)3а+2б/а​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Саша.

                    \frac{a-7b}{b}=1

1)    \frac{a-7b}{b}=1

     \frac{a}{b}-\frac{7b}{b} =1

     \frac{a}{b}-7 =1

     \frac{a}{b}=7+1

     \frac{a}{b}=8

Ответ:    \frac{a-7b}{b}=1

2)    Если  \frac{a}{b}=8,  то   \frac{b}{a}=\frac{1}{8}              

       \frac{3a+2b}{a} =\frac{3a}{a}+\frac{2b}{a}=3+2*\frac{1}{8}=3\frac{1}{4}=3,25

Ответ:  3,25