ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Яке з рівнянь має безліч коренів? А)4х=11; Б)-х=-х+9 В)х-5=х-5; Г)-6х=0


Ответы на вопрос

Отвечает Колосова Юля.

Ответ:

безліч коренів матиме варіант (в)

Объяснение:

в) х-5=х-5

переносимо невідомі вліво, відомі вправо

х-х=5-5

0х=0

тобто яке б число замість х ми б не підставили всеодно буде 0