Знайдіть значення виразу 2а-3в якщо а=0 в=-1​


Ответы на вопрос

Отвечает Гусейнов Саша.

Ответ:

2а-3в, при а=0, в=-1, то

2*0-3*(-1)=0-(-3)=0+3=3

Объяснение: