Доведіть , що значення виразу 27⁴-9³ кратне 8. Допоможіть будь ласка.


Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

27^4-9^3=(3^3)^4-(3^2)^3=3^{12}-3^6=3^6(3^6-1)=3^6*728.

728 ділиться на 8, тому і сам вираз ділиться на 8.