при якому значенні змінної А різниці виразів 3а - 1,5 і 12 а + 2,5 у 3 рази менше значення виразу

7а + 20 скл.рівняння​

Ответы на вопрос

Отвечает Вильданов Камиль.

(3а - 1,5 - (12а + 2,5)) · 3 = 7а + 20

(3а - 1,5 - 12а - 2,5) · 3 = 7а + 20

-9а - 4 = 7а + 20

-9а - 7а = 20 + 4

-16а = 24

а = 24 : (-16)

а = -1,5

Ответ: при а = (-1,5).