СРОЧНО!! в ящику містяться 5 зелених яблук 7 червоних і 9 жовтих. Яка ймовірність того, що виймуть

червоне яблуко??

Ответы на вопрос

Отвечает Сребро Даня.

Пояснення:

Всього яблук: 5+7+9=21 (ябл.).

Ймовірність того, що виймуть червоне яблуко:

P(A)=\frac{7}{21}=\frac{1}{3} .

Отвечает Иванов Денис.

Ответ:

5+7+9=21 вот вроде бы так это не точно продолжение в объяснения

Объяснение:

3 =1

21. 7