Знайдіть найбільше значень функції y=(1/6)^x на проміжку [-2;3]


Ответы на вопрос

Отвечает Бухмина Ангелина.

Ответ: 36

Объяснение:  функція  y=(1/6)^x спадна, тому найбільшого  значення на проміжку [-2;3] функція  набуває в точці х=-2.

у(-2)=(1/6)^(-2)=6²=36