СРОЧНООООООО ПЖЖЖ Довжина прямокутника на 3 м більша за його ширину. Якщо довжину зменшити на 2 м

а ширину збільшити на 4м то площа прямокутника збільшиться на 8м2. Знайдіть початковий периметр прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Печенькин Рома.

Ответ:

Объяснение:

Нехай ширина прямокутника х м, тоді довжина х+3 .

Якщо  ширину збільшити на 4м, тоді буде (х+4)м, а довжину зменшити на 2, то (х+3-2)м і площа збільшиться на 8 м2.

Скл.рівняння

х (х+3)+8=(х+4)(х+3-2)

х²+3х+8=х²+5х+4

3х-5х=4-8

-2х= - 4

х=2

Тоді ширина прямокутника 2 м, а довжина х+3=2+3=5 (м), а периметр 2 (2+5)=14 (м)

Відповідь. 14 метрів