Зовнішній радіус кругового кільця на 2 см більший від його внутрішнього радіуса. Знайди зовнішній

ра- діус, якщо площа кільця дорівнює 20 см квадратних

Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Максим.

Ответ:

6

Объяснение:

π((x+2)²-x²)=20

Решаем уравнение:

x²+4x+4-x²=20

4x=16

x=4

4+2=6

Зовнiшний радiус равен 6