338. Бічна сторона рівнобічної трапеції дорівнює 7 см. Чому дорівнює периметр даної трапеції, якщо

в неї можна вписати коло?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мухин Даниил.

Ответ:

28 cм    

Объяснение:

АВ=СD за умовою, так як рівнобічна трапеція, і оскільки можно вписати в коло, то АВ+ DC= BC+AD = 7+7=14 см.

Р= АВ+ DC+BC+AD= 14 +14 = 28 см.