-15a²×0,2a⁵b³ (-3c)= y²(-x³) × y¹¹=Зведіть одночлен бо стандартного вигляду , укажіть його

коефіцієнт і степінь ​

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

-15a²×0,2a⁵b³ (-3c)=15*0,2*3*а²⁺⁵b³c= 9a⁷b³c

коэффициент 9,степень    11    (7+3+1=11).

y²(-x³) × y¹¹=у²⁺¹¹*(-х³)=-х³у¹³

коэффициент -1,степень   16   (3+13=16)