316. Для яких значень аргументу значення функції у = 3х – 2 дорівнює: 7; -5?​


Ответы на вопрос

Отвечает Kotova Diana.

Ответ:

Объяснение:

1) Для яких значень аргументу значення функції у = 3х – 2 дорівнює: 7

3x-2=7

3x=7+2

3x=9

x=9/3

x=3

1) Для яких значень аргументу значення функції у = 3х – 2 дорівнює: -5

3x-2=-5

3x=-5+2

3x=-3

x=-3/3

x=-1