Спростіть вираз, та знайдіть значення виразу, якщо b = 5 (b + 5)(b – 7) – b(b – 6)= ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Поля.

Ответ:

Объяснение:

(b + 5)(b – 7) – b(b – 6)=b²-2b-35 -b²+6b=4b-35=4*5-35=20-35=-15