1. Знайдіть суму і різницю многочленів: 5х + 3у і 4х – 2y​


Ответы на вопрос

Отвечает Чивиленко Александра.
Сума: 5х+3у+4х-2у= 9х-у
різниця: 5х+3у-4х+2у=х+5у