Не виконуючи побудов, знайдіть точки перетину графіків функцій у = 4x² i y=-2х.срочноооо​


Ответы на вопрос

Отвечает Грабовська Юля.

Ответ: 4*х^2-2*х=0 или 2*х*(2*х-1)=0 или х1=0, 2*х2-1=0, х2=1/2.

Объяснение: