ПОЖАЛУЙСТА, СРОЧНО!!!!! УМОЛЯЮ!При яких значеннях аргумента значення функції y = f(х)

перетворюється на нуль; Набуває додатних значень; Набуває від'ємних значень, якщо:а) f(x) = -3х + 4,5;б) f(x) = x* – 3х – 10​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Ксения.

Ответ:

а) f(x) = -3х + 4,5;

При яких значеннях аргумента значення функції y = f(х) перетворюється на нуль:

-3х+4,5=0; -3х=-4,5; х=1,5.

Набуває додатних значень:

-3х+4,5>0; -3x>-4,5; x<1,5; x∈(-∞; 1,5)

Набуває від'ємних значень:

-3х+4,5<0; -3x<-4,5; x>1,5; x∈(1,5; +∞)

б) f(x) = x² – 3х – 10​

При яких значеннях аргумента значення функції y = f(х) перетворюється на нуль:

x² – 3х – 10​=0; x₁=-2; x₂=5.

Набуває додатних значень:

x² – 3х – 10>0;  x∈(-∞; -2)U(5; +∞)

Набуває від'ємних значень:

x² – 3х – 10<0; x∈(-2; 5)