один із кутів прямокутного трикутника дорівнює 54,а різниця гострих кутів іншого прямокутного

трикутника дорівнює 18.Чи подібні трикутники?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ерик Мейрман.

Ответ:

кути однакові, отже, трикутники подібні

Объяснение:

другий кут першого трикутника 90-54=36 градуса

різниця між ними 54-36=18 як і у другого трикутника

або інакше

нехай кути другого трикутника х і у

х+у=90

х-у=18

2х=108

х=54

у=36