(5-x) (2x+5)=0 помогите решить


Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Катерина.

Ответ:

x1 = -5/2 x2=5

Объяснение:

5-x=0

2x+5=0

x+5

x+-5/2

Отвечает Вадимна Вера.

Відповідь:

Х1=-2,5    Х2=5

Пояснення:

Отримуємо слід.квадратне рівняння: -2х²+5х+25=0, або 2х²-5х-25=0

 знайдемо корені цього рівняння , шукаємо дискримінант і корені рівняння.     D=15     (√225)

Х1=-2,5      Х2=5