Знайдіть загальний вигляд первісних функцій f (x)=12x4+5


Ответы на вопрос

Отвечает Ставрова Карина.

Ответ:

\boxed{F(x) = \dfrac{12x^{5}}{5} +   5x + C}

Объяснение:

f(x) = 12x^{4} + 5

F(x) = \displaystyle \int {f(x)} \, dx =  \displaystyle \int {12x^{4} + 5} \, dx = \displaystyle \int {12x^{4} } \, dx + \displaystyle \int { 5} \, dx = \dfrac{12x^{5}}{5} + C_{1} + 5x + C_{2}

= \dfrac{12x^{5}}{5}   + 5x + C

F(x) = \dfrac{12x^{5}}{5} +   5x + C