Укажіть точку, яка належить графіку функції у = - 2х A(0/-2) Б(-1/-2) B(-10/5) Г(14/-7) Д(-3/6)


Ответы на вопрос

Отвечает Pojoga Igor.

Відповідь:

Д

Пояснення:

A(0/-2) Б(-1/-2) B(-10/5) Г(14/-7) Д(-3/6) - це значення за х

A(0/-2) Б(-1/-2) B(-10/5) Г(14/-7) Д(-3/6) - це значення за у

підставляй х

-2*0=0

-2*(-1)=2

-2*(-10)=20

-2*14=-28

-2*(-3)=6

Потім перевір

-2*(-3)=6

-2*х=у

Все в-дь Д бо все сходиться

Думаю зрозумієш)))