Знайди значення виразу 2,22d−2,22b, якщо d=50,b=40. и второе задание Яке число має бути на місці

крапок у рівності? . (9w−...)(9w+...) = 81w2−81.

Ответы на вопрос

Отвечает Іванов Даніл.

\displaystyle\bf 1)\\
2,22d-2,22b=2,22\cdot(d-b)\\\\
d=50 \  \ ; \  \ b=40\\\\
2,22\cdot(d-b)=2,22\cdot(50-40)=2,22\cdot 10=22,2\\\\\\
2)\\
\Big(9w-\boxed9 \ \Big)\Big(9w+\boxed9 \ \Big)=(9w)^{2} -9^{2} =81w^{2} -81