Знайдіть 51-й член арифметичної прогресії (), якщо: =52, d = -3.


Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Арсений.

Ответ:

a_{n} = a_{1} + d(n - 1)

a_{51} = 52 + ( - 3)(51 - 1) \\ a_{51} = 52 - 3 \times 50 \\ a_{51} = 52 - 150 \\ a_{51} =  - 98