Знайти значення функції f(x)=2x+8 для значення х=-0,5, потрібне рішення


Ответы на вопрос

Отвечает Ольшанський Діма.

Ответ:

F(x) = 7

Объяснение:

Вместо х подставляем -0,5

F(x)= -0.5*2 + 8 = -1 + 8 = 7