Знайдіть значення к, при якому графік функції у=kx+13проходить через точку А(3;-2). Помогите

пожалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Свищёва Настя.

Ответ:

k=-5

Объяснение:

у=kx+13, А(3;-2).

-2=3k+13,

3k=-2-13=-15,
k=-15:3=-5