Знайдіть координати точок перетину графіків функцій 14х+46 і у=18х - 10​


Ответы на вопрос

Отвечает Холод Александр.

Щоб знайти перетину графіків треба знайти х і у перетини, тобто розв'язати рівняння двух функцій

у=14х+46=18х-10

46+10+14х=18х

56+14х=18х

56=18х-14х

56=4х

х=14  шукаємо у=14×14+46=242

перетина (14;242)

Отвечает Chugunov Kirill.

Відповідь:

А(14;242)

Пояснення:

позначимо точку перетину через А , знайдемо координати  цєї точки таким чином:

У1=14Х+46

У2=18Х-10         координату Х знайдемо так: У1=У2   14Х+46=18Х-10

                                                                                           4Х=56 Х=14

тепер знайдемо координату У  У=14*14+46=242    задача розвязана.