Звільніться від ірраціональності в знаменнику дробу 32/3+³корінь5 ПОЖАЛУЙСТА УМОЛЯЮ ПОМОГИТЕ​


Ответы на вопрос

Отвечает Гулиев Зейнал.

Відповідь:

Пояснення:

щоб звільнитися від ірраціональності, треба чисельник і знаменник домножити на вираз, щоб в знаменнику отримати сумму кубів

(3+∛5)(9-3∛5+∛25)=3³+∛5³=27+5=32

32/(3+∛5) × (9-3∛5+∛25)/(9-3∛5+∛25)=32×(9-3∛5+∛25)/32=9-3∛5+∛25