Сторони трикутника відносяться 4:7:11, а його периметр дорівнює 110см. Знайти сторони трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Зарипова Лейсан.

Ответ:

Нехай х-коєфіцієнт пропорціональності, тоді  АВ=4х, АС=7х и СВ=11х Составляем уравнение  

4х+7х+11х=110

22х=110

х=5

Ми знаємо, що найменша сторона=4х, знайдемо її в см

АВ=4*5=20 см