Чи є пара чисел х = 1 у = 1 розв'язком системи рівнянь { х²-3ху-2у²=2 {х+2у=1


Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Ответ:

Нет

Объяснение:

1²-3×1×1-2×1² = 1-3-4=-6

1+2×1 = 1+2 = 3