Обчисліть суму п’ятдесяти перших членів арифметичної прогресії (аn), якщо а1 = 5, а2 = 7,5.


Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Андрій.

a_1=5,a_2=7,5=>d=7,5-5=2,5\\\\S_n=\dfrac{2a_1+d(n-1)}{2} \times n \\\\S_5_0=\dfrac{2\times5+2,5\times(50-1)}{2} \times 50=\dfrac{132,5}{2} \times50=132,5\times25=3312,5