Чи е тотожністю рівність (т — n)2 = m2 — n2? Виберіть одну відповідь: так ні


Ответы на вопрос

Отвечает Zankovich Marina.

Відповідь: ні

(m-n)^2=m^2-n^2

(m-n) (m-n) = (m-n) (m+n)

m-n = m+n

-n = n

n = -n